...

آریانا پارس ارائه دهنده خدمات مهاجرت و اخذ ویزا

ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار این موسسه بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

خدماتی که آریانا پارس به شما ارائه میدهد

ویزای توریستی

برای اکثر کشورها، ویزای توریستی معمولاً از ویزای کاری ساده‌تر است و ممکن است شرایط و الزامات کمتری داشته باشد. اما همچنان لازم است قبل از سفر به کشور مورد نظرتان، الزامات و شرایط مربوط به ویزای توریستی را بررسی کنید. این شامل مواردی مانند مدت اعتبار پاسپورت، مدارک مورد نیاز، فرآیند اخذ ویزا، هزینه‌ها و ممکن است الزاماتی مانند بیمه مسافرتی نیز لازم باشد.

ویزای کاری

ویزای کاری بستگی به کشور مورد نظر دارد. هر کشور دارای سیاست‌ها، الزامات، و فرآیندهای مختلفی برای اخذ ویزای کاری است. برای اطلاعات دقیق‌تر، بهتر است که به سایت سفارت یا کنسولگری کشور مورد نظرتان مراجعه کنید و یا از وکیل یا مشاور مهاجرت حقوقی کمک بگیرید. اطلاعات مربوط به ویزای کاری معمولاً شامل نیازمندی‌های مدرکی، اقدامات لازم برای اخذ ویزا، و شرایط متعدد دیگر است که باید بررسی شود.

ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی یک نوع ویزای مخصوص دانشجویان بین‌المللی است که اجازه ورود و اقامت در کشوری را فراهم می‌کند تا بتوانند در آنجا تحصیل کنند. این ویزا به دانشجو اجازه می‌دهد تا به مدت معینی در کشور مورد نظر بماند و در مؤسسات آموزشی مختلف تحصیل کند. شرایط و الزامات برای اخذ این نوع ویزا ممکن است بسته به قوانین مهاجرت و آموزشی کشور مورد نظر متغیر باشد.

ویزای سرمایه گذاری

ویزای سرمایه گذاری یک نوع ویزای مخصوص است که به افرادی که تمایل به سرمایه گذاری در کشوری دارند، اجازه می‌دهد تا به آن کشور وارد شده و سرمایه خود را سرمایه گذاری کنند. این نوع ویزا معمولاً به منظور تشویق سرمایه گذاری خارجی در کشورها صادر می‌شود و الزامات آن بسته به سیاست‌های مهاجرت و سرمایه گذاری هر کشور می‌تواند متفاوت باشد.

بررسی شرایط شما به صورت رایگان

به سادگی و در کوتاه ترین زمان  با پر کردن فرم رایگان، مشاوره کارشناسان ما را دریافت کنید

موسسه مشاوره شغلی و کاریابی بین المللی آریاناپارس

موسسه مشاوره شغلی و کاریابی بین المللی آریاناپارس نوین که دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره مجوز ۴۷۴۴۹۱ و گروه آریانا که دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره مجوز  ۱۲۰۰۱ /ث۳۲ /۹۱ با نام تجاری آریانا پارس است با سابقه ۷ ساله در امور کاریابی، اخذ اقامت کاری و اقامت دائم بر اساس توان مهارتی یا همان skilled worker، برخورداری از تجارب بسیار درخشان در این زمینه، آماده ارائه انواع خدمات مشاوره و انجام امور مرتبط با اعزام نیروی کار به شما هموطنان عزیز می باشد.

اخذ نمایندگی از بسیاری دانشگاه ها و مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار این موسسه بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

مقالات ویژه آریانا پارس

مقالات تحلیلی
آریاناپارس

مهاجرت پرستاران به آلمان

مهاجرت پرستاران به آلمان با توجه به نیاز مبرم این کشور به نیروهای درمانی همواره یکی از اولین گزینه های هر فردی است. پیش از

بیشتر »
مهاجرت کاری
آریاناپارس

کار در امریکا

شرایط بازار کار در آمریکا چگونه است؟میزان حقوق کار در امریکا فقط یکی از اجزای اصلی پیشنهاد شغلی است اما حداقل برای آمریكایی ها معمولاً

بیشتر »
بورسیه تحصیلی
مهاجرت تحصیلی
آریاناپارس

بورسیه تحصیلی

بورسیه تحصیلی ذهن خیلی از افراد مستعدی را مشغول کرده ‌است که برای رسیدن به مدارج تحصیلی و علمی بالاتر در تلاش هستند. دانشجویان ایرانی

بیشتر »
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.