...

اقامت کانادا

امروزه کانادا به لطف شرایط اقتصادی ایده ال و امکانات اجتماعی و رفاهی قابل توجه در زمره ثروتمندترین و بهترین کشورهای جهان قرار دارد. از این رو اخذ اقامت کانادا با توجه به مزایای بی شماری که در پی دارد، از متقاضیان فراوانی برخوردار است. کانادا پس از روسیه به عنوان دومین کشور پهناور جهان محسوب می شود، این در حالیست که این کشور تنها نزدیک به 38 میلیون نفر جمعیت دارد.

تناسب جمعیت و وسعت کانادا به همراه ذخایر عظیم انرژی، منایع طبیعی انبوه و معادن ارزشمند باعث شده از لحاظ استانداردهای زندگی و امکانات رفاهی و اجتماعی کانادا در بین 5 کشور برتر جهان قرار گیرد. با توجه به این شرایط هیچگونه جای تعجبی ندارد که امروزه کانادا به یکی از مهم ترین مقاصد مهاجرتی جهان تبدیل گردیده است. در ادامه این مطلب با انواع روش های موجود جهت اخذ اقامت کانادا بیشتر آشنا خواهیم شد.

چه روش هایی برای اخذ اقامت دائم کانادا وجود دارد؟

?What are the procedures for obtaining permanent residency in Canada

سیاست های مهاجرتی کانادا در راستای تامین نیروی کار مورد نیاز این کشور، جذب سرمایه گذاران در بخش های مختلف اقتصادی و دانشجویان بین المللی باعث گردیده کانادا همواره با آغوشی باز از متقاضیان مهاجرت به این کشور استقبال نماید. به طور کلی برای مهاجرت به کانادا روش های بسیار متنوعی وجود دارد، متقاضیان مهاجرت به کانادا با توجه به روش مهاجرتی مورد نظر ملزم به ارائه مدارک مورد نیاز و طی نمودن مراحل مربوط به پروسه اخذ ویزا خواهند بود.

از این رو افراد می توانند با توجه به شرایط فردی خود و ارزیابی دقیق شرایط و قوانین انواع روش های مهاجرتی کانادا بهترین گزینه موجود را انتخاب نمایند. اساساً اقامت کانادا بسته به هدف افراد متقاضی به 2 حالت ارائه می گردد، که شامل اقامت موقت و اقامت دائم می شود.

اقامت موقت

اقامت موقت کانادا مجوز کوتاه مدت حضور افراد در خاک کانادا خواهد بود، مدت اعتبار اقامت موقت کانادا بسته به نوع ویزای اخذ شده متفاوت است، ولی به طور کلی افرادی که دارای اقامت موقت کانادا هستند، پس از اتمام زمان مشخص شده و اعتبار ویزای خود می بایست این کشور را ترک نمایند.

لازم به ذکر است ویزای تحصیلی کانادا مجوز اقامت موقتی است که امکان تبدیل شدن به اقامت دائم کانادا را خواهد داشت. مجوز اقامت موقت کانادا معمولاً برای اهدافی نظیر گردشگری، تحصیل، بازدید از افراد خانواده، شرکت در همایش ها و… صادر می شود.

اقامت دائم

اقامت دائم کانادا همانگونه که از نامش مشخص است، مجوز دائم حضور اتباع خارجی در کشور کانادا می باشد. در واقع افرادی که دارای اقامت دائم کانادا (PR) می باشند، علاوه بر امکان اقامت دائم در کانادا از کلیه حقوق شهروندی این کشور نیز برخوردار می باشند. اخذ ویزای اردواج، کار، سرمایه گذاری و… از جمله روش های دریافت اقامت دائم کانادا خواهند بود. البته لازم به ذکر است برای دریافت اقامت دائم کانادا عموماً در ابتدا مجوز اقامت موقت صادر می گردد، که پس از گذشت 3 الی 5 سال به اقامت دائم تبدیل خواهد شد. به طور کلی روش های اصلی اخذ اقامت دائم کانادا به شرح ذیل می باشد.

 • اقامت کاری
 • اقامت تحصیلی
 • اقامت سرمایه گذاری
 • اقامت ازدواج
 • اقامت تولد
 • اقامت پناهندگی

اخذ اقامت کانادا از طریق مهاجرت کاری

مهاجرت کاری به کانادا علاوه بر مزایای بی شماری که در پی دارد، به عنوان یکی از کم هزینه ترین روش های مهاجرت به کانادا محسوب می شود. برای مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کاری 2 روش اصلی وجود دارد، دریافت پیشنهاد کار از کارفرما (job offer) و سیستم امتیاز بندی نیروی متخصص (skill worker) برای مهاجرت به کانادا از طریق هر یک از روش های فوق شرایط مختلفی وجود دارد، ولی به طور کلی شرایط سنی افراد، مدرک تحصیلی، سابقه کار، مدرک زبان و… از عوامل تاثیرگذار در اخذ اقامت کانادا از طریق کار می باشند.

اخذ اقامت کانادا از طریق مهاجرت تحصیلی

کانادا علاوه بر سیستم آموزشی پیشرفته از معتبرترین دانشگاه های جهان برخوردار است. دانشگاه های کانادا به واسطه اعتبار بین المللی و امکانات آموزشی و رفاهی ایده ال همواره در بین بهترین دانشگاه های جهان قرار دارند. از سوی دیگر کانادا به واسطه ثبات اقتصادی و سیاسی قابل توجه از بالاترین استانداردهای زندگی برخوردار می باشد، علاوه بر موارد ذکر شده یکی از مهم ترین مزایای تحصیل در کانادا برای دانشجویان بین المللی امکان اخذ اقامت کانادا می باشد.

درواقع دانشجویان بین المللی پس از اتمام دوره تحصیلی خود در دانشگاه های کانادا 2 الی 3 سال اجازه اقامت در این کشور را خواهند داشت، در صورتیکه در این مدت افراد مشغول به کار شوند می توانند اقامت دائم کانادا را دریافت نمایند. مهاجرت تحصیلی به کانادا یکی از راحت ترین و سریعترین روشش های مهاجرتی می باشد، که از مزایای فراوانی برخوردار است. از این رو هیچگونه جای تعجبی ندارد که بیش از 40 درصد از امار مهاجرتی کانادا مربوط به دانشجویان بین المللی می باشد.

اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

ثبات اقتصادی و سیاسی، پتانسیل بالای کانادا برای انجام فعالیت های تجاری، نرخ تورم بسیار پایین، امنیت در سرمایه گذاری، دسترسی آسان به بازارهای بین المللی و گسرتش فعالیت های تجاری بدون محدودیت، امکان اخذ اقامت کانادا و… تنها بخشی از مزایای سرمایه گذاری در کانادا خواهد بود.

همانگونه که ذکر گردید کانادا کشوری بسیار ثروتمند و مرفه است، ولی با این وجود سیاست های اجرایی دولت کانادا در رابطه با حمایت از سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی این کشور کانادا را به یکی از مهم ترین و محبوب ترین مقاصد سرمایه گذاری در جهان تبدیل گردیده است. به طور کلی برای سرمایه گذاری در کانادا روش های بسیار متنوعی وجود دارد. از این رو افراد میتوانند با ارزیابی دقیق قوانین و شرایط انواع روش های سرمایه گذاری در کانادا بعترین گزینه را انتخاب نمایند.

اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج

از دیگر راه های دریافت اقامت کانادا ازدواج با یک شهروند کانادایی و یا کسی است که اقامت دائم کانادا را داشته باشد. افرادی که از این طریق قصد دریافت اقامت کانادا را دارند با شرایط آسان تری نسبت به روش های دیگر مواجه هستند. منظور از همسر در قوانین کانادا کسی است که به صورت عرفی شریک زندگی کسی باشد یعنی به مدت ۲ سال در کنار همسر خود زندگی کرده باشد و همسر عقدی و قانونی شخص باشد. کسانی که قصد ازدواج در آینده را با یکدیگر دارند و روابط زناشویی با یکدیگر ندارند واجد شرایط مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج نمی باشند.

اسپانسری که مقیم کانادا است باید شهروند کانادا و یا اقامت دائم کانادا را داشته باشد و مرتکب هیچ گونه جرمی در کانادا نشده باشد. این شخص باید توانایی تامین کلیه هزینه های زندگی همسر خود در کانادا را حداقل به مدت ۳ سال داشته باشد و باید آفیسر را قانع کند که از لحاظ مالی مشکلی برای تامین هزینه های همسرش ندارد. اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج از جمله بهترین و راحت ترین روش های مهاجرت به کانادا می باشد.

اخذ اقامت کانادا از طریق تولد

به طور کلی قانون تولد در کشور دیگر به 2 صورت اجرا می گردد، قانون خاک و قانون خون، در حال حاضر اغلب کشورهای اروپایی از قانون خون پیروی می نمایند، در حالیکه کشورهایی نظیر کانادا، آمریکا و… از قانون خاک پیروی می نمایند. طبق قوانین مهاجرتی کانادا کلیه نوزادانی که در خاک کانادا و یا حتی در خطوط هوایی این کشور متولد می شوند به عنوان شهروند کانادا محسوب خواهند شد. از این رو نوزادانی که در خاک کانادا متولد می شوند از کلیه حقوق شهروندی کانادا برخوردار خواهند بود.

اخذ اقامت کانادا از طریق پناهندگی

اساساً مهاجرت از طریق پناهندگی روشی بسیار خطرناک وغیرقابل پیش بینی همراه با ریسک بسیار بالا است. از این رو مهاجرت از طریق پناهندگی به هیچ وجه توصیه نمی شود، با این وجود در حال حاضر افراد بسیاری برای مهاجرت به کانادا و سایر کشورهای جهان از طریق پناهندگی اقدام می نمایند.

به طور کلی پناهجو به فردی اطلاق می شود که بنا به دلایلی نظیر مشکلات سیاسی، مذهبی، نژاد و قومیت، جنسیت، تبعیض و … امکان زندگی در کشور خود را ندارد. برای ارائه درخواست پناهندگی به کانادا افراد می توانند در بدو ورود به خاک این کشور درخواست خورد را به ماموران مرزبانی کانادا ارائه نمایند و یا افرادی که در خاک کانادا حضور دارند می توانند درخواست خود را به دفاتر اداره مهاجرت ارائه نمایند.

به طور کلی مهم ترین موضوع برای اخذ اقامت کانادا از طریق پناهندگی دلایل پناهجو (کیس پناهندگی) خواهد بود. بررسی درخواست پناهجویان و اعلام نظر اداره مهاجرت در رابطه با درخواست پناهندگی افراد معمولاً حدود 6 ماه به طول می انجامد. لازم به ذکر است از آنجا که پناهندگی به عنوان روشی غیرقانونی و خطرناک محسوب می شود، مجموعه آریاناپارس هیچگونه خدماتی در رابطه با مهاجرت از طریق پناهندگی ارائه نمی دهد.

برای دریافت اقامت کانادا چه هزینه هایی را باید پرداخت کرد؟

برای دریافت اقامت کانادا بسته به روش مهاجرتی مورد نظر، ابتدا می بایست جهت اخذ ویزای مربوطه اقدام نمود. به طور کلی برای اخذ هر نوع ویزایی افراد متقاضی ملزم به پرداخت هزینه های مربوطه وانجام پروسه اجرایی خواهند بود. ویزای کانادا نیز از این قاعده مستثنی نیست.

مسلماً برای اغلب افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، این سوال پیش خواهد آمد که هزینه مهاجرت و اخذ اقامت کانادا به چه میزان خواهد بود؟ قطعاً در پاسخ به این سوال مبلغ مشخصی را نمی توان عناون کرد، چراکه هزینه های اخذ اقامت کانادا با مواردی نظیر نوع روش مهاجرتی، شرایط فرد متقاضی، تعداد افراد خانواده و… ارتباط مستقیم دارد.

ولی در این بین برخی از هزینه های اجرایی پروسه اخذ ویزای کانادا نظیر ترجمه مدارک، هزینه های مربوط به سفارت جهت اخذ ویزا و بیومتریک (انگشت نگاری) و… از جمله هزینه های به شمار می آیند که کلیه متقاضیان مهاجرت به کانادا ملزم به پرداخت آنها خواهند بود. به طور کلی هزینه های اخذ اقامت کانادا از طریق روش های مختلف مهاجرتی به شرح ذیل می باشد.

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری (مهاجرت کاری)

عنوان هزینه ها میزان هزینه های به دلار کانادا
هزینه مربوط به رسیدگی پرونده و حق اخذ اقامت دائمی 1325 دلار
هزینه مربوط به رسیدگی پرونده بدون هزینه حق اقامت دائمی کانادا 825 دلار
هزینه ثبت تقاضا به همراه همسر و یا شریک حقوقی 1325 دلار
هزینه تقاضا برای همسر بدون هزینه حق اقامت دائم کانادا 825 دلار
هزینه تقاضا برای کودک غیر مستقل، به ازای هر فرزند 225 دلار

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

عنوان هزینه ها میزان هزینه های به دلار کانادا
هزینه مربوط به تقاضای صدور ویزای تحصیلی کانادا، به ازای هر نفر ( شامل درخواست افزایش مدت زمان تحصیل) 100 دلار
بازگردانی وضعیت خود به یک دانشجو 350 دلار

هزینه های مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

عنوان هزینه ها میزان هزینه های به دلار کانادا
حمایت مالی اسپانسرشیپ ۱۰۵۰ دلار (شامل هزینه اسپانسرینگ ۷۵ دلاری، هزینه رسیدگی پرونده ۴۷۵ دلاری و هزینه حق اقامت دائمی ۵۰۰ دلاری)
حمایت مالی همسر یا شریک حقوقی (بدون هزینه حق اقامت دائمی) ۵۵۰ دلار ( شامل هزینه اسپانسرینگ ۷۵ دلار و هزینه رسیدگی پرونده ۴۷۵ دلار)
هزینه حمایت مالی یک کودک وابسته، به ازای هر کودک ۱۵۰ دلار ( شامل هزینه اسپانسرینگ ۷۵ دلار و هزینه رسیدگی به تقاضای ۷۵ دلار)
اسپانسرینگ شامل هرگونه کودک وابسته، به ازای هر کودک (شما می توانید هرگونه کودک وابسته به همسر یا شریک حقوقی خود را در فرم تقاضا ثبت کنید) 150 دلار

هزینه های اخذ ویزای توریستی کانادا

عنوان هزینه ها میزان هزینه های به دلار کانادا
هزینه تقاضای ویزای مولتی کانادا (شامل ویزای سوپر)، به ازای هر نفر. 100 دلار
تمدید زمان اقامت ویزای توریستی، برای بار اول 100 دلار

هزینه اخذ ویزا از سفارت کانادا

عنوان هزینه ها میزان هزینه های به دلار کانادا
هزینه برسی مدارک جهت صدور ویزا (برای هر نفر) 155 دلار
هزینه بیومتریک (انگشت نگاری)، برای هر نفر 85 دلار
کودکان زیر 6 سال رایگان

کم هزینه ترین روش مهاجرت به کانادا کدومه؟

همانگونه که اشاره گردید برای مهاجرت به کانادا طیف گسترده ای از روش های مهاجرتی وجود دارد، هریک از روش های مهاجرت به کانادا قوانین، شرایط و هزینه های مختص به خود را در پی خواهد داشت. بدون تردید یکی از دغدغه های اصلی متقاضیان مهاجرت به کانادا هزینه های مربوط به امور مهاجرتی خواهد بود، از این رو کسب اطلاع در مورد کم هزینه ترین روش های مهاجرتی کانادا از جمله اقدامات ضروری محسوب می شود.

مهاجرت به کانادا با کمترین هزینه ممکن برای همه افراد امکان پذیر نخواهد بود، درواقع افرادی که عضوی از خانواده آنها شهروند کانادا است، یا دارای مهارت، تخصص و دانش بسیار بالای می باشند می توانند برای مهاجرت به کانادا با کمترین هزینه اقدام نمایند. اساساً روش هاس نظیر ویزای فمیلی اسپانسر، مهارجتی کاری و ازدواج از جمله کم هزینه ترین روش های مهاجرت به کانادا می باشند، که در ادامه با 2 روش فمیلی اسپانسر و مهاجرت کاری بیشتر آشنا خواهیم شد.

مهاجرت از طریق فمیلی اسپانسرشیپ

اصولاً یکی از الویت های دولت کانادا تحکیم روابط خانوادگی و حفظ کانون خانواده افراد جامعه می باشد. از این رو مهاجرت از راه تکفل خانوادگی یا همان فمیلی اسپانسرشیپ برای افرادی که یکی از اعضای خانوادشان در کانادا اقامت دائم دارد قابل استفاده است. در این روش فردی که در کانادا اقامت دارد می‌تواند مقدمات مهاجرت افراد خانواده نظیر همسر، فرزند و یا مادر و پدر خود را برای مهاجرت به کانادا فراهم نماید.

طبق قوانین این روش مهاجرتی فردی که در کانادا زندگی می‌کند باید اثبات نماید که توانایی حمایت مالی از عضو خانواده خود را دارد. هزینه اپلیکیشن و درخواست برای مهاجرت از طریق حمایت خانواده ۴۷۵ دلار کانادا است که این روش را به یکی از ارزانترین مسیرهای مهاجرت به کانادا تبدیل نموده است.

مهاجرت کاری به کانادا (اکسپرس اینتری)

مهاجرت کاری از طریق اکسپرس اینتری (ورود سریع) شامل برنامه‌های جذب نیروی کار می‌شود. دولت کانادا برای تأمین نیاز‌های خود به نیروی انسانی، با استفاده از برنامه‌هایی تحت عنوان ورود سریع، در پی این است که افراد متخصص را از کشور‌های دیگر برای کار و زندگی در کانادا جذب کند. بسیاری از مشاغل در کانادا با کمبود نیروی کار مواجه هستند.

هزینه اپلیکیشن برای مهاجرت از اکسپرس اینتری ۵۵۰ دلار کانادا برای فرد متقاضی، ۵۵۰ دلار برای همسر و ۱۵۰ دلار برای هر فرزند است. از این رو مهاجرت به کانادا از طریقاکسپرس اینتری به عنوان یکی از کم هزینه ترین روش های مهاجرتی این کشور محسوب می شود. برای استفاده از این برنامه افراد باید پیشنهاد کار از کانادا داشته باشند و همچنین تجربه‌ کاری مرتبط با شغل مورد نظر را داشته باشند.

در برنامه اکسپرس اینتری بر اساس مشخصاتی که افراد دارند، به آنها امتیاز داده می‌شود و هرچه امتیاز افراد بالاتر باشد شانس پذیرش آنها بیشتر است. مواردی چون سن، تحصیلات، سابقه کار و سطح زبان از مواردی هستند که در میزان امتیازی که افراد به دست می‌آورند نقش دارند. لازم به ذکر است متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری باید اثبات نمایند که توانایی پرداخت هزینه های زندگی در کانادا و تأمین نیاز‌های مالی خود و افراد خانواده خود را دارند. در جدول زیر میزان مبلغی که دولت کانادا نسبت به تعداد افراد خانواده برای اثبات تمکن مالی از افراد می‌خواهد را مشاهده می ‌نمایید:

تعداد اعضای خانواده سرمایه لازم برای تامین تمکن مالی (بر اساس دلار کانادا)
1 14.000
2 20.000
3 25.000
4 30.000
5 35.000
6 40.000
7 45.000
به ازای هر فرد اضافه 6.000

مدت زمان اخذ اقامت دائم کاناد چقدره؟

مدت زمان مورد نیاز جهت اخذ اقامت کانادا بسته به نوع روش مهاجرتی افراد، شرایط فردی و قوانین ایالت مورد نظر در کانادا متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال افرادی که از طریق برنامه اکسپرس اینتری برای مهاجرت به کانادا اقدام می نمایند، در صورت کسب امتیازات لازم اقامت دائم کانادا (PR) را در بدو ورود به این کشور دریافت می نمایند. همچنین مهاجرت به کانادا به واسطه برخی از روش های سرمایه گذاری در این کشور منجر به اخذ اقامت دائم کانادا از روز اول خواهد شد.

به استثنا موارد فوق برای دریافت اقامت کانادا معمولاً در مرحله اول افراد ملزم به اخذ اقامت موقت می باشند، شرایط، قوانین و مدت زمان لازم جهت اخذ اقامت کانادا بسته به نوع روش مهاجرتی متفاوت خواهد بود، ولی به طور کلی متقاضیان مهاجرت به کانادا پس 3 الی 5 سال حضور در این کشور می توانند برای دریافت اقامت دائم کانادا درخواست خود را ارائه نمایند. به عنوان مثال افرادی که از طریق مهاجرت تحصیلی اقامت موقت کانادا را دریافت می نمایند، پس از اتمام دوره تحصیلی خود در صورتیکه وارد بازار کار در کشور کانادا شوند می توانند پس از گذشت 3 الی 5 سال برای دریافت اقامت دائم کانادا اقدام نمایند.

برای دریافت اقامت دائم کانادا از کجا شروع کنم؟

امروزه کانادا به لطف شرایط اقتصادی ایده ال، امکانات اجتماعی و رفاهی قابل توجه، امنیت و … در زمره مهم ترین و محبوب ترین مقاصد مهاجرتی جهان قرار دارد. کانادا از جمله مهاجرپذیرترین کشورهای جهان به شمار می رود، روند مهاجرتی کانادا تا هر ساله رو به افزایش است، تاجاییکه در حال حاضر بیش از 20 درصد از جمعیت کانادا را مهاجران تشکیل می دهند.

برای مهاجرت به کانادا همانگونه که پیش تر ذکر شد روش های بسیار متنوعی وجود دارد، از این رو افراد با شرایط مختلف می توانند روش مناسب برای مهاجرت به کانادا را انتخاب نمایند. اولین قدم برای مهاجرت به کانادا شناخت روش های مهاجرتی به این کشور می باشد که شامل موارد ذیل می باشذ.

 • مهاجرت کاری
 • مهاجرتی تحصیلی
 • مهاجرت سرمایه گذاری
 • مهاجرت ازدواج
 • مهاجرت تولد
 • مهاجرت پناهندگی

قدوم بعدی برای مهاجرت و اخذ اقامت کانادا جمع آوری اطلاعات کامل و دقیق در رابطه با شرایط و قوانین انواع روش های مهاجرت به کانادا خواهد بود، لازم به ذکر است با توجه به تغیرات پی در پی قوانین مهاجرتی کانادا و سایر کشورهای جهان کسب اطلاعات به روز و جامع از اهمیت بسیار فراوانی برخوردار است.

برای اخذ اقامت کانادا انجام پروسه اجرایی دریافت ویزا به صورت تخصصی و ارائه مدارک مورد نیاز بدون نقط و کمبود از نکات بسیار حائز اهمیت محسوب می شود. از این رو استفاده از متخصصین و وکلای امور مهاجرتی تاثیر بسزایی در افزایش شانس افراد در امر اخذ اقامت دائم کانادا خواهد داشت.

نتیجه گیری

کانادا از لحاظ اقتصادی، کیفیت و استانداردهای زندگی، امکانات اجتماعی و رفاهی و … در بین 10 کشور برتر جهان قرار دارد. علاوه بر این کانادا به لطف طبیعت با شکوه و مناظر اغواگر و حیرت انگیز به عنوان یکی از زیباترین کشورهای جهان محسوب می شود. بدون شک زندگی در کشوری انگلیسی زبان با بالاترین شاخص های اقتصادی و جاذبه های فرهنگی و گردشگری آرزوی طیف گسترده ای از افراد در سرتاسر جهان است.

یکی از مزایای اصلی دریافت اقامت کانادا مهاجر پذیر بودن این کشور می باشد، تجربه افرادی که به کانادا مهاجرت کرده اند نشان می دهد که شما فارغ از هر نوع رنگ پوست و نژاد و مذهبی در کانادا به عنوان یک انسان پذیرفته می شوید و احترام زیادی برای شما قائل هستند.اخذ اقامت کانادا امکان زندگی و کار در یکی از بهترین کشورهای جهان را برای متقاضیان فراهم می نماید.

موسسه آریاناپارس با بیش از ۸ سال سابق درخشان در کلیه امور مهاجرتی به عنوان تنها مجموعه دارنده مجوزهای وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به صورت همزمان، دارای وکلا و تیم مهاجرتی متخصص و با تجربه، به شما دوستان عزیز توصیه می کند که دریافت ویزای هر کشوری نیاز به انجام روند کاری به صورت برنامه ریزی شده دارد، بنابراین برای انجام امور مربوط به ویزا با وکلای مجرب در این زمینه مشورت نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.