...

اعزام پزشکان

اعزام پزشکان

آیا شما علاقه مند به مهاجرت به ایالات متحده هستید و در حال حاضر مشغول کار هستید و به عنوان پزشک در کشور خود تجربه کار دارید؟ شما خوش شانس هستید، ایالات متحده کسانی را که دارای تجربه کار و تحصیل به عنوان یک پزشک دارند، یک کارگر ماهر در نظر می گیرد. کارگر ماهر بودن به اتباع خارجی اجازه می دهد تا از طریق چندین مسیر به ایالات متحده مهاجرت کنند. در ادامه ما بیشتر با اعزام پزشکان به خارج از کشور آشنا می شویم

شرح شغل

پزشک یا پزشک متخصصان مجاز هستند که با استفاده از دارو، سلامت انسان را حفظ و بازیابی می کنند. پزشکان ارزیابی های بهداشتی، تجویز دارو، ایجاد برنامه های درمانی، ارائه مشاوره بهداشت و سلامتی به بیماران و انجام آزمایش های تشخیصی را انجام می دهند. پزشکان پزشکی معمولاً در زمینه های خاصی از سلامتی مانند عصب شناسی، گوارش ، پوست و غیره تخصص دارند.

متوسط ​​حقوق و دستمزد: 278،000 دلار در سال

الزامات اعزام پزشکان در ایالات متحده

برای کار در ایالات متحده به عنوان پزشک، معمولاً باید از دانشکده پزشکی فارغ التحصیل شوید، آزمون پزشکی را پشت سر بگذارید ، و چند مورد دیگر نیز وجود دارد.

هر ایالت در ایالات متحده نیازهای مختلفی دارد. اگر یک تبعه خارجی قصد مهاجرت به ایالات متحده و کار پزشکی را دارد، باید مجوز یا مجوز دیگری را که توسط شغل اشتغال مورد نظر مورد نیاز است دریافت کرده و دارای مجوز کامل و بدون محدودیت برای پزشکی در یک کشور خارجی باشد.

اعزام پزشکان به آمریکا

یک وکیل مهاجرت استخدام کنید اسناد و مدارک و الزامات زیادی برای کسانی که به دنبال کار و زندگی در ایالات متحده هستند وجود دارد، حتی اگر به دنبال تمرین پزشکی هستید، مدارک و مستندات زیادی وجود دارد. یک وکیل مهاجرت به شما کمک می کند تا این اسناد و مدارک را تنظیم کنید تا بهترین راه را برای مهاجرت ایالات متحده پیدا کنید .

مهاجرت پزشکان به آلمان

ایالتی که قصد مهاجرت را دارید را انتخاب کنید – بسته به اینکه در کدام ایالت می خواهید منتقل شوید، شرایطی را که باید برای اعزام پزشکان در ایالات متحده به آن برسید تعیین می کند.

دریافت پروانه پزشکی – بسته به اینکه در کدام ایالت تصمیم به زندگی در آن گرفته اید ، اخذ مجوز ایالتی برای پزشکی لازم خواهد بود.

خوشبختانه پزشکان معمولاً دارای تجربه شغلی و تحصیلی لازم برای مهاجرت کارگران خارجی به ایالات متحده هستند. ویزاهای مختلفی وجود دارد که ممکن است یک دکتر واجد شرایط انتقال به ایالات متحده باشد.

 

ویزاهای  H-1B

ویزای H-1B بیشترین تقاضا برای پزشکان مهاجر به ایالات متحده است. این ویزا توسط بسیاری از متخصصان صنعت پزشکی استفاده می شود. برای تأیید این ویزا ، باید یک پیشنهاد شغلی موجود برای اشتغال تمام وقت در یک کارفرمای آمریکایی مانند بیمارستان ، دانشگاه ، کلینیک ، مطب پزشک یا جامعه کمک به زندگی داشته باشید.

 

ویزاهای  O-1

برای تأیید ویزای O-1 باید از طریق جوایز، نشریات یا سایر مدارک نشان دهید که در زمینه پزشکی موفقیت خارق العاده ای دارید. موقعیتی که قرار است پس از رسیدن به محل کار خود نیاز به فردی با مهارت و تجربه کاملاً متوسط ​​داشته باشد.

 

 

ویزای  J-1

J-1   گزینه بسیار خوبی برای پزشكان متولد خارج است زیرا به پزشكان اجازه می دهد در برنامه های دستیاری و بورسیه در ایالات متحده شركت كنند. ویزای J-1 نیاز به موفقیت در آزمون و پذیرش ECFMG در برنامه آموزشی دارد.

 

ویزای  E-2

ویزای E-2 ویزای سرمایه گذاری است اما در برخی موارد می تواند برای پزشکان استفاده شود. اگر پزشکی هستید که می خواهید در یک تجارت پزشکی در ایالات متحده سرمایه گذاری کنید و از یک کشور پیمانی می آیید ، ممکن است واجد شرایط ویزای E-2 شوید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید برای افتتاح مطب پزشکی به ایالات متحده بیایید ، واجد شرایط E-2 است.

 

اقامت دائم پزشکان

اگر به دنبال انتقال دائمی به ایالات متحده هستید ، بسته به پرونده منحصر به فرد شما، گزینه های مختلفی وجود دارد.

 

آیا به عنوان پزشک به مهاجرت به ایالات متحده علاقه دارید؟

مهاجرت و اعزام پزشکان به ایالات متحده یک روند کاملاً ساده نیست. قوانین تا حدودی پیچیده است و به همین دلیل کمک می کند تا با یک متخصص مهاجرت همکاری کنید تا به شما کمک کند.

در این صورت، امروز با آریانا پارس تماس بگیرید. تمام پرونده های ما توسط متخصصان باتجربه و حرفه ای مهاجرت رسیدگی می شوند. این متخصصان متشکل از وکلا، مشاورین قانونی و مشاورانی هستند که از بالاترین استانداردهای خدمات مشتری پیروی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.